Concursul Interjudeţean stea Grigore Moisil stea Matematică-Informatică

Concurenţi Matematică

Prezentăm concurenţii de specializare Matematică, din judetul Bihor, participanţi la Concursului Interjudeţean de Matematică-Informatică "Grigore Moisil", ediţia a XXVI-a, Tîrgu-Mureş. Tabelul se poate ordona în funcţie de Numele, Şcoala, Oraşul şi Pct (Punctaj).

Judeţul»   Bihor   Bistriţa-Năsăud   Cluj   Maramureş   Mureş   Satu-Mare   Sălaj   

Concurenţi Matematică (Bihor)

   Nume şi prenume ascClsŞcoalaOraşPct 
1ALEXAN DIANAVIŞcoala cu clasele I-VIII" Dacia" ORADEA  2
2CHEREGI MARIA CARINAVIIIGRUPUL ȘCOLAR INDUSTRIALPOPEȘTI  8
3CICORTAŞ BEATRICEVIIICOLEGIUL NAȚIONAL ”EMANUIL GOJDU”ORADEA  18
4CICORTAŞ ŞERBANVIICOLEGIUL NAȚIONAL ”EMANUIL GOJDU”ORADEA  15.5
5CORA IOAN RADUVIIIŞcoala cu clasele I-VIII ”Dacia”ORADEA  11.5
6CORDE FLORINXILICEUL BAPTIST "EMANUEL" ORADEA  4.5
7COSMA TUDORVIŞcoala cu clasele I-VIII" Dacia" ORADEA  25.25
8DEAC LARISAXCOLEGIUL NAŢIONAL ”EMANUIL GOJDU”ORADEA  11
9DRĂGAN PATRICIAXIICOLEGIUL NAŢIONAL ”EMANUIL GOJDU”ORADEA  12.75
10FRANŢIU ANDREIVIIŞcoala cu clasele I-VIII "Dacia" ORADEA  16
11IOVA RARESVIIŞcoala cu clasele I-VIII "Dacia" ORADEA  12
12LAZĂR MADĂLINAVICOLEGIUL NAŢIONAL ”EMANUIL GOJDU”ORADEA  26.5
13MIHOC RAULIXCOLEGIUL NAȚIONAL ”EMANUIL GOJDU”ORADEA  13
14MITRA DANXILICEUL BAPTIST ”EMANUEL”ORADEA  5
15PANTIŞ ALEXANDRA VALENTINAVColegiul National Mihai Eminescu OradeaORADEA  11
16PAŞC ANDREEAVŞcoala cu clasele I-VIII" Dacia" ORADEA  14
17PERNEA MARIUSXCOLEGIUL NAŢIONAL ”OCTAVIAN GOGA”MARGHITA  0
18TEODORESCU PATRICXIICOLEGIUL NAȚIONAL ”EMANUIL GOJDU”ORADEA  7
19TODORAN MĂDĂLINAIXCOLEGIUL NAȚIONAL ”OCTAVIAN GOGA”MARGHITA  4.5
20TRIFA SEBASTIANIXCOLEGIUL NAȚIONAL ”EMANUIL GOJDU”ORADEA  10.5

Judeţul»   Bihor   Bistriţa-Năsăud   Cluj   Maramureş   Mureş   Satu-Mare   Sălaj   



Introducere elevi din loturile judeţene


Introducere profesori din loturile judeţene


Afişare/Ştergere elevi din loturile judeţene


Afişare/Ştergere profesori din loturile judeţene